Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Contabil şef

SRL Maestro-nut

992 vizualizări
Data publicării: 28.05.2018

Compania “MAESTRO-NUT” S.R.L. anunta vacanta pozitia de

Responsabilităţi:

  • Organizarea şi controlul activităţii contabile în companie;
  • Asigurarea respectării legislaţiei, asigurarea întocmirii în timp a tuturor activităţilor şi rapoartelor contabile;
  • Cunoaşterea profundă a legislaţiei fiscale şi SNC (standardelor naţionale de contabilitate);
  • Experienţă privind evidenţa în comerţ, producere, operaţiunile de import-export;
  • Întocmirea şi prezentarea rapoartelor financiare şi declaraţiilor fiscale.
  • Orgnizarea serviciului contabilitate;
  • Controlul asupra evidenţei întregului patrimoniu a întreprinderii;
  • Organizarea inventarierii (1-2 ori pe an);
  • Întocmirea şi prezentarea dărilor de seamă fiscale, statistice ş.a. ;
  • Stabilirea şi delegarea sarcinilor pentru persoanele aflate în subordinea sa (6-8 persoane);
  • Pregătirea şi prezentarea informaţiilor şi rapoartelor necesare Directorului general;
  • Responsabil pentru corectitudinea reflectării operaţiilor economice în conturi, pregătirea şi prezentarea dărilor de seamă, calcularea impozitelor şi taxelor, etc.

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii de specialitate, experienţă în domeniu min. 5 ani;
  • Cunoaşterea limbilor romana şi rusă
  • Cunoaşterea legislaţiei în domeniu;
  • Cunoaşterea programului contabil 1C.

Oferim:

  • Post de conducere cu activitate diversă și interesantă;
  • Pachet salarial motivant;
  • Lucru în echipă într-o organizație dinamică;

Program de muncă – Fulltime.

Personele interesate ne pot trimite CV-ul la adresa de e-mail: info@maestro-nut.com, cu menţiunea postului pentru care aplicati ,,Contabil-şef’’.

Tel.: (022)-21-20-66 SAU 079922333

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 5 - 10 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Orhei Vit SRL
  • Full Time
  • 16.05.2019

Larsan-Nor SRL
  • Full Time
  • 09.04.2019

LC WAIKIKI MOL SRL
  • Full Time
  • 17.04.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat