Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Contabil-șef

Constructie

335 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 26.02.2018

Descrierea postului:
- Contabilitatea în producere si vanzari - Contabilitatea datoriilor, creanţelorşi analiza acestora după termenul de apariţie;
- Contabilitatea remunerării muncii;
- Contabilitatea şi analiza în valută străină a operaţiunilor bancare
- Planificarea şi gestiunea fluxului de mijloace băneşti;
- Întocmirea şi prezentarea dărilor de seamă fiscale şi a rapoartelor financiare

Cerinte:
- Studii superioare de specialitate;
- Experienta intr-o pozitie similara nu mai putin de 3 ani;
- Cunoasterea tuturor domeniilor de contabilitate si fiscala;
- Utilizator experimentat – 1С, MS Office (cunoașterea Universal accounting va constitui un avantaj);
- Cunoasterea la perfectie a limbilor: romînă, rusă;
- Cunoștințe în domeniul contabilității, cunoașterea legislației fiscale și a legislației muncii;
- Cunoștințe în domeniul evidenței contabile a valorilor materiale și mărfurilor și în domeniul importului;
- Grad înalt de responsabilitate si confidentialitate;
- Persoană atentă la detalii, rezistenta la stres, de inalta performanta, responsabila;
- Cu capacitati inalte de analiza si argumentarea punctului sau de vedere.
- Orar de lucru 8 ore.

Intreprinderea ofera salariu competitiv.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 24.02.2018

Veo Worldwide Services
  • Full Time
  • 16.02.2018

  • Full Time
  • 12.03.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat