Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Contabil Sef

HR Consulting

123 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 22.01.2018
1 lună în urmă

Compania HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Compania:
Companie locala specializata in proiectarea si constructia obiectelor comerciale cu temperaturi controlate

Responsabilitati principale:

• Gestionarea activitatii economice a companiei

• Verificarea evidentei primare, raportarea,prelucrarea actelor contabile si reflectarea corecta pe conturi contabile
• Aprecierea cheltuielilor deductibile si nedeductibile in scopuri fiscal

Cerinte de baza:
• Studii superioare;
• Experienta pe o pozitie similara de min 2-3 ani sau Contabil Sef Adjunct
• Romana, Rusa – nivel avansat ; Engleza – cel putin nivel mediu;
• Cunostinte avansate operare PC , 1C; Excell
• Calitati personale: integritate, transparenta, responsabilitate;

Cei interesati pot transmite CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; In CV indicati codul postului vacant: C-AB

Telefon de contact : 022-876556

CV-urile vor fi analizate, iar candidatii care corespund cerintelor vor fi invitati la interviu.

Va multumim pentru timpul acordat.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

ProCredit Bank S.A.
  • Full Time
  • 27.04.2016

BursaAria
  • Full Time
  • 29.12.2017

AlexCom
  • Full Time
  • 27.10.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat