Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

CONTABIL-REVIZOR

PPT

54 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 09.01.2018
12 zile în urmă

CONTABIL- REVIZOR

Responsabilități:

Efectuarea de calcule de inventar;

Verificarea integritatii valorilor materiale din gestiunile supuse inventarierii

Stabilirea exactitatii preturilor de cost

Generarea listei de inventar

Urmarirea stocurilor scriptice in concordanta cu stocurile faptice;

Verificarea marfii degradate provenita de la toate punctele de lucru ale societatii;

Cerințele fata de post:

Capacitate bună de comunicare și relaționare cu persoanele de contact;

Abilități de negociere, organizatorice, de gestionare;

Cunoștințe operare calculator obligatorii :

Microsoft Office, Excel, Enternet;

Permis de conducere cat. B si experiență în conducere (deplasari dese pe teritoriul RM);

Experiența de lucru minimum 1 an în sfera corespunzătoare postului vacant (INVENTARIEREA LA MAGAZINE SE EFECTUIAZA IN AFARA ORELOR DE PROGRAM ALE MAGAZINELOR);

Orientarea spre rezultat și capacitatea de a lucra în echipă.

Noi oferim:

Angajare oficială și întreg pachet social;

Salariu motivant- 6500-8500 lei;

Număr corporativ;

Posibilitatea de instruire și avansare;

Transport pentru deplasari;

Expediați-ne CV-urile (cu poza) Dvoastră la adresa indicată, stipulînd POSTUL vacant pentru care aplicați. * Doar candidatii selectati vor fi invitati la interviu! Contacte: Telefon: 078881302 E-mail: liuba.mihalachi@ppt.md

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: 6000 - 9000 lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Educational Centre
  • Full Time
  • 01.11.2017

Publicatia Periodica Monitorul fiscal FISC MD
  • Full Time
  • 09.01.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat