locuri-de-munca

Contabil - operator

  • Dulcinella

    Mob. 061062200 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 1
    Vizualizări: 44
    Full Time
    Publicitate 16.06.2017 8 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: 4000 - 5000 lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Misiune post: Întocmirea și evidența documentelor contabile primare.

    Responsibilițăti principale:

    introducerea documentelor primare în programa de evidență contabilă (întocmirea facturilor fiscale, de expediție);
     evidența returului documentelor primare (facturi fiscale).

    Cerințe:

    - studii medii de specialitate sau superioare de profil (contabilitate);

    - experiența de muncă  pe un post similar – cel puțin 1 an;

    - cunoașterea legislației contabile, fiscale și a muncii;

    - cunoașterea limbilor română și rusă;

    - utilizator avansat PC MS Office (Excel), Universal Accounting - avantaj.

    Condiții:

    - perspective de realizare profesionala și personală;

    - angajare oficială în cîmpul muncii cu pachet social deplin;

    - program de lucru full time;

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
    • Full Time
    • 20.04.2017

    Companie SRL
    • Full Time
    • 06.05.2017

    ODESCABELI MOLDOVA IM TD SRL
    • Full Time
    • 18.04.2017