Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Contabil/ Ajutor Contabil Sef (productie internationala)

HR Consulting

1306 vizualizări
La acest job au aplicat: 1 candidați
Data publicării: 19.10.2018

HR-Consulting – la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatului pentru postul vacant:

Compania: internationala, specializata in domeniul automotive

Responsabilitati:
- Coordonarea echipei de contabili (4 contabili)
- Monitorizarea contabilitatii primare
- Formarea costurilor pentru productie
- Consolidarea rapoartelor expediate catre Directorul de Finante si sectia de control

Cerinte:
- Studii superioare in domeniu;
- Experienta in calitate de ajutor contabil sef sau contabil sef la productie;
- Cunoasterea formarii costurilor din diferite segmente de productie
- Cunoaşterea limbilor romana, rusa, engleza mediu;
- Operare PC (MS Excel, Programe de contabilitate).

Beneficii:
- Pachet social complet
- Transport organizat de companie

Contacte:
Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; In CV indicati postul vacant: CСR

sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 05.06.2018
  • Full Time
  • 20.09.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat