locuri-de-munca

contabil casier

  • IM Tirex Petrol SA

    Mob. Tel/Fax. 022200733
  • Part Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 156
    Part Time
    Publicitate 05.06.2017 1 lună în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Se cauta contabi casier, persoana cu tendinta de a lucra o perioada indelungata. Persoanele interesate pot expedia CV-ul cu o paza, la adresa de e-mail office@tirexpetrol.com. Cerintele candidat: studii superioare; grand inalt de responsabilitate; depinderi bune de utilizare calculator; posedarea limbilor romana si rusa. Posibil si fara experienta. Salariu competitiv si pachet social complet. Vom fi bucuros sa examinam impreuna cu Dv. posibilitatile de colaborare. Vor fi contactate doar persoanele selectate. Multumesc.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Veo Worldwide Services
    • Part Time
    • 31.05.2017
    • Part Time
    • 15.05.2017

    Compania de producere
    • Part Time
    • 10.05.2017