Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

CONTABIL

Larsan-Nor SRL

139 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 14.02.2019

Contabil (salariu)

Responsabilități principale:

- Asigurarea securităţii şi completării documentelor contabile în conformitate cu standartele naţionale;

- Pregătirea documentelor primare pentru rapoarte fiscale şi statistice;

- Principalele cerințele față de candidați:
- Studii superioare în domeniul finanțe/contabilitate;
- Experiența de lucru în funcţia de contabil - nu mai puțin de 2  ani;

- Experienţa ducerei evidenţei contabile, evidenţa impozitelor;

- Cunoaşterea standartelor evidenţei contabile şi impozitării;
- Cunoașterea programului 1-C;
- Cunoașterea PC : Word, Excell – nivel avansat;
- Cunoaşterea limbilor romană și rusă;
- Grad înalt de responsabilitate si confidentialitate;
- Gîndire analitică, atenție la detalii, onestitate.

Compania oferă:
- Program de lucru – Luni-vineri   08.00-17.00;

Dacă Vă regăsiţi în anunţul nostru şi aveţi o bună experienţă de lucru, cu rezultate înalte, aplicați CV-ul cu o fotografie la adresa de e-mail: resurseumanecv@mail.ru  cu specificarea obligatorie pentru functia de  Contabil.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 16.11.2018

MAIB-Leasing S.A.
  • Full Time
  • 12.02.2019
  • Full Time
  • 20.11.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat