Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Contabil

Jizdan & Partners

76 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 05.09.2018

Cerințe faţă de candidat:
- Studii superioare în domeniul contabilității (preferabil);
- Experiență într-un post similar preferabil 1-2 ani;
- Сunoașterea SNC, legislației fiscale și legislației muncii;
- Cunoștințe în domeniul resurselor umane;
- Evidența contabilă primară, elaborarea și prezentarea rapoartelor;
- Сunoștințe avansate de operare PC, inclusiv 1C v8 și MS Office;
- Cunoasterea limbii de stat şi a limbii rusă este obligatorie, (cunoașterea limbii engleze sau franceze va constitui un avantaj);
- Calități personale: responsabilitate, punctualitate, gîndire analitică, atenție la detalii, onestitate;
- Orientare spre rezultat.

Responsabilităţi:
- Întocmirea documentelor contabile primare, registrelor contabile;
- Înregistrarea în programul de contabilitate a documentelor primare;
- Întocmirea și prezentarea dărilor de seamă fiscale, statistice, conform legislației în vigoare;
- Oferirea consultațiilor fiscale;

Compania oferă:
- salariu competitiv;
- pachet social integral;
- perspectiva creării unei cariere de succes într-o companie dinamică și perspicace;

Persoanele interesate de postul vacant sunt rugate să expedieze CV-ul cu fotografia inclusă la adresa de e-mail: office@jizdanpartners.com

Vor fi invitate la interviu doar persoanele selectate.
Remunerarea se stabileşte în baza rezultatelor interviului.

Vă mulțumim pentru timpul acordat!

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: 7000 - lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 15.05.2018
  • Full Time
  • 02.07.2018
  • Full Time
  • 05.06.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat