Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

contabil

Publicatia Periodica Monitorul Fiscal FISC MD

49 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 28.01.2018

Organizație privată anunță post vacant pentru funcția de contabil.

Te asteptăm în echipa noastră dacă îți dorești un job interactiv și interesant în domeniul evidenței contabile.
De la tine se cere să ai o atitudine de profesionist, să fii calculat, amabil și emoțional echilibrat.
De la noi: angajarea oficială cu salariu fix + spor pentru intensitatea muncii, atmosferă plăcută de lucru într-un oficiu confortabil și modern, echipă prietenoasă, posibilitatea de promovare în cadrul echipei.

Denumirea funcției:  contabil.

Cerințe față de funcție:

Studii: superioare sau medii de specialitate (contabililtate, economico-financiare).

Experiență: 1 an în domeniul de activitate.

Competențe: cunoașterea PC.

Responsabilități:

·         asigurarea evidenței contabile a stocurilor, a relațiilor cu terții;

·         contabilizarea facturilor emise pentru clienții Publicaţiei;

·         înregistrarea încasărilor şi plăților în lei conform extrasului de cont;

·         operarea încasărilor și plăților în numerar conform registrului de casă;

·         înregistrarea facturilor primite de la furnizorii interni şi externi;

·         înregistrarea intrărilor de marfă, materialelor în baza documentelor primare (facturi, facturi fiscale, invoice).

·         întocmirea zilnică a listei facturilor pentru abonaţi;

·         întocmirea actelor de verificare cu agenţii economici.

Condiții de muncă oferite:

·         Lucrul într-o echipă stabilă și dinamică;

·         Oportunități de dezvoltare profesională.

Dacă ai citit acest anunț, te entuziasmează ideea de a lucra cu noi și te potrivești perfect cu descrierea, trimite-ne un mail cu CV-ul tău la adresa secretariat@monitor.tax sau telefonează la numărul 068093759. Te așteptăm în echipă.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Vioser Consulting SRL
  • Full Time
  • 04.02.2018

SRL Doctor farm
  • Full Time
  • 17.01.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat