Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Contabil

Prograin Organic

112 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 03.01.2018
19 zile în urmă

Prograin Organic este compania care activează în cultivarea, prelucrarea, depozitarea și comercializarea boabelor, semințelor și plantelor leguminoase în Republica Moldova.

Cerințe fată de candidați:

Studii: Superioare în economie

Experiență: cel puțin 3 ani în domeniu

Capacităţi:

Cunoștințe avansate de lucru în aplicațiile Microsoft Office (Excel, 1 C etc.);
Cunoașterea legislaţiei în domeniu;
Gândire analitică, inițiativă, comunicabilitate, atenție, responsabilitate, punctualitate;
Posedarea limbilor străine constituie un avantaj.

Responsabilități:

Organizarea, verificarea și întocmirea corectă și la timp a rapoartelor contabile;
Îndeplinirea, predarea și verificarea facturilor fiscale, formularelor;
Ducerea evidenței și verificarea documentației contabile.

Condiții:

Salariu motivant.
Muncă stabilă într-o echipă dinamică, tânără și prietenoasă.
Compania oferă instruire și posibilitatea de creștere profesională.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa electronică hr@prograinorganic.com  până la data de 12.01.2018.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

COMPANY MOLDOVA
  • Full Time
  • 06.12.2017

Veo Worldwide Services
  • Full Time
  • 13.10.2017

IQ Consulting SRL
  • Full Time
  • 04.01.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat