locuri-de-munca

Contabil

  • Compania IQ Consulting SRL

    Mob. +373-79 960-084 Tel/Fax. 022 99 39 37
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 65
    Full Time
    Publicitate 29.11.2017 18 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Compania IQ Consulting SRL, este în cautarea candidaților pentru postul vacant:
    Contabil.

    Cerinţe faţă de candidat:
    - Studii superioare de profil (contabilitate, economie, finanţe);
    - Experienţă în poziţie similară – 1 ani;
    - Deprinderi avansate PC (MS Office, 1C);
    - Cunoaşterea limbii române şi ruse;
    - Orientare spre instruire;
    - Responsabilitate, organizare, atenţie la detalii;
    - Rezistenţă la stres;
    - Flexibilitate;

    Sarcini de lucru:

    - Ținerea evidentei contabile complexe a întreprinderilor prin prestarea serviciilor contabile  pentru clienții entității;
    - Introducerea, emiterea şi evidenţa facturilor fiscale;
    - Primirea şi verificarea documentelor contabile primare şi pregătirea lor pentru procesul de numărare.
    - Evidenţa intrărilor şi ieşirilor mijloacelor băneşti (casa);

    - Evidența creanțelor și datoriilor față de titularii de avans;
    - Evidența mărfurilor, materialelor, OMVSD și serviciilor.

    - Introducerea extraselor bancare;
    - Păstrarea competentă şi veridică a evidenţei contabile;
    - Pregătirea documentelor pentru elaborarea rapoartelor.
    - Evidența cadrelor.

    Condiţii de lucru:
    - Colectiv tînar și dinamic;
    - Beneficiați de întreg pachet social;
    - Salariul va fi stabilit conform rezultatelor interviului;
    - Dezvoltare continuă a competenţelor profesionale;

    Persoanele care corespund cerințelor date sunt rugate să expedieze CV cu fotografie la adresa de e-mail: IQConsultingmd@gmail.com

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 02.10.2017

    Крупный дистрибьютор колбасных изделий и полуфабрикатов Filletti
    • Full Time
    • 27.11.2017
    • Full Time
    • 16.10.2017