locuri-de-munca

Contabil

  • Avix Art Grup

    Mob. +373 68555537 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 178
    Full Time
    Job Nr. 43867 12 zile în urmă
    Contabil

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 3 - 5 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    Compania Avix Art Grup angajeaza:

    Contabil

    Responsabilităţi principale:

    1. Responsabil pentru activitatea financiară a companiei;
    2. Responsabil pentru evidenţa contabilă;
    3. Efectuarea calculului corect al salariului muncitorilor;
    4. Efectuarea procedurilor lunare de închidere a bilanţului şi a calculelor;
    5. Pregătirea rapoartelor financiare;
    6. Controlul tuturor calculelor şi plăţilor aferente taxelor, prezentarea declaraţiilor fiscale lunare, trimestriale, anuale;
    7. Participarea în procedurile de bugetare anuală şi monitorizarea lunară a realizării bugetului;
    8. Controlul calculelor şi plăţilor aferente împrumuturilor şi creditelor;
    9. Rezolvarea tuturor sarcinilor financiare.

    Cerinţe faţă de candidat:

    1. Studii superioare profesionale (contabile şi/sau financiare);
    2. Experienţa de cel puţin 3 ani in funcţie similară;
    3. Cunoaşterea standardelor de contabilitate;
    4. Cunoştinţe şi abilitaţi in bugetare, analiza financiara, dirijare a fluxului financiar, organizare şi desfăşurare a activităţii economico-financiare a companiei;
    5. Capacităţi înalte de analiză şi sinteză, capabil să facă faţă unor situaţii complexe;
    6. Abilităţi de efectuare a sarcinilor în termeni stabiliţi;
    7. Fluent -Româna şi Rusa;
    8. Atenţie înaltă la detalii;
    9. Abilităţi de operare a PC-ului: Excel;
    10. Bune abilităţi interpersonale, de comunicare şi de prezentare.

    Compania oferă:

    • lucru într-un mediu profesionist, modern şi dinamic;
    • posibilitatea de dezvoltare profesională şi personală;
    • salariu;

    CV-ul + foto transmiteți pe adresa cadre2ag@gmail.com cu menționarea postului "Contabil".

    CV-urile incomplete nu vor fi luate în calcul.

    Vor fi telefonați doar candidații selectați.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    SC Import-Comert Retea de magazine
    • Full Time
    • 11.09.2017
    • Full Time
    • 29.08.2017

    HR-Consulting
    • Full Time
    • 04.09.2017