locuri-de-munca

Contabil

  • IQ Consulting SRL

    Mob. 079960084 Tel/Fax. 022993937
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 1
    Vizualizări: 149
    Full Time
    Publicitate 06.07.2017 2 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Compania este in cautarea postului vacant: contabil

    Cerinte fata de candidat:

    - Studii superioare de profil (contabilitate);

    - Deprinderi avansate PC (MC Ofice, 1 C versiunea 8);

    - Cunoasterea limbii ramaine si ruse;

    - Responsabilitate, organizare, atentie la detalii;

    - Felxibilitate.

    Sarcini de lucru:

    - Introducerea, emiterea si evidenta facturilor;

    - Primirea verificarea documentelor conntabile primare si pregatirea lor pentru procesul de numarare;

    - Evidenta intrarilor si iesirilor mijloacelor banesti (casa);

    - Evideta marfurilor, materialelor, OMVSD ;i serviciilor;

    - Introducerea extraselor bancare;

    - Evidenta cadrelor.

    Persoanele care corespund cerintelor date sunt rugate sa expedieze CV cu fotografia la adresa de email: IQConsultingmd@gmail.com

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    IMGFL
    • Full Time
    • 17.07.2017

    HR-Consulting
    • Full Time
    • 20.06.2017

    Agenția pentru Inovare și Transfer Tehnologic
    • Full Time
    • 07.07.2017