locuri-de-munca

Consultant vînzător optica

  • Incrus Srl

    Mob. 060 2111 60 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 123
    Full Time
    Publicitate 25.05.2017 2 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Responsabilităţile de bază:
    - oferirea consultaţiilor și recomandărilor necesare clienţilor care se prezintă în centrul optic;
    - promovarea şi comercializarea produselor optice etc;
    - informarea clienţilor despre promoţiile valabile;
    - gestionarea stocurilor de produse și aranjarea vitrinei;
    - îndeplinirea altor activităţi conexe comercializării produselor optice.

    Cerinţe faţă de candidaţi:
    - studii superioare, medii de specialitate;

    - cunoaşterea avansată a limbilor română şi rusă, engleza constituie un avantaj;
    - experienţă de muncă (în domeniul opticii sau farmaceutic) va constitui un avantaj ;
    - abilităţi de analiză, planificare şi organizare, abilităţi de comunicare și orientare spre rezultat;
    - disponibilitate de a acumula cunoştinţe noi şi de a învăţa rapid produsele gestionate.

     Compania oferă:
    - contract de muncă şi pachet social complet;
    - pregătire profesională continuă în cadrul companiei;
    - un mediu de lucru modern;

    -  colectiv tânăr, prietenos și amabil într-o companie ce se dezvoltă dinamic.

    Candidații care corespund cerințelor sunt rugați să expedieze CV la adresa de e-mail:  oculusprim108@mail.ru, cu mențiunea postului pentru care candidează.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Companie de producere
    • Full Time
    • 19.06.2017
    • Full Time
    • 23.06.2017
    • Full Time