locuri-de-munca

Consultant vînzări prin canale alternative

  • Moldtelecom

    Mob. Tel/Fax. 0 22 700 855
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 4
    Vizualizări: 676
    Full Time
    Publicitate 15.09.2016 8 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    ATRIBUŢII DE FUNCŢIE:

    • promovează şi comercializează serviciile companiei via telefon
    • oferă informaţii referitor la serviciile companiei

    CERINŢE FAŢĂ DE CANDIDAT:

    • studii superioare în domeniul marketingului, economiei, telecomunicaţiilor
    • experienţă relevantă în domeniul deservirii sau vânzărilor via telefon
    • cunoaşterea calculatorului (MS Office)
    • cunoaşterea fluentă a limbilor română şi rusă
    • abilităţi de comunicare, relaţionare şi negociere
    • abilităţi analitice

    Aplicanţii sunt invitaţi să expedieze CV-ul la adresa cariera@moldtelecom.md, menţionînd postul pentru care aplică (Consultant vînzări prin canale alternative)

    Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu.

    Informaţii adiţionale la tel. 700 855

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    OLTEXMOBIL
    • Full Time
    • 28.04.2017
    • Full Time
    • 16.03.2017