locuri-de-munca

Consultant Vinzari Oficiu

  • Multistar Srl

    Mob. 079000997 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 5
    Vizualizări: 296
    Full Time
    Job Nr. 32675 21 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: 5000 - 9000 lei

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    CONSULTANT VANZARI oficiu!

    Ce vei face in calitate de CONSULTANT VANZARI?

    • Vei da consultații si informații clienților cointeresați de produsul nostru;
    • Vei analiza si prospecta constant piata pentru identificarea de noi clienti si cereri de piața;
    • Vei prelua comenzile telefonice pentru livrări;
    • Vei prezenta produsele noastre clienților in sala de vinzari;
    • Vei face negocieri si vei încheia contracte;
    • Ne dorim sa oferim cele mai potrivite solutii, de aceea vei identifica corect nevoile clientilor pentru a veni in intampinarea lor;
    • Te vei ocupa de crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din portofoliu;
    • Construim parteneriate bazate pe respect si profesionalism si de aceea vei mentine un nivel ridicat al satisfactiei clientilor.

    Cerere către angajat:

    • Aspect fizic plăcut;
    • Aptitudini de comunicare;
    • Ambițios;
    • Energic si cu logica bine pusă la punct;
    • Cunoașterea limbii rusa si romană;
    • Cunoașterea perfecta Word si Excel.

    Noi oferim:

    • Salariu fix foarte bun + % din vinzari;
    • Pachet social;
    • Echipa tinara talentata ce te va susține;
    • Creștere profesională.

    CV cu poza va rugam sa expediați pe e-mail: multistarsrl@mail.ru, tel. de contact 079000997

    Despre companie:

    Activitate de bază a companiei Multistar Srl este imoprtul și comercializarea pe piața Moldovei a produselor de ambalaje și utilajelor de ambalat, dealer exclusiv. Mai multe detalii găsiți pe: www.ambalaj.md

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 10.05.2016
    • Full Time
    • 23.01.2017

    Companie comerciala
    • Full Time
    • 25.01.2017