Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Consultant vînzări

smadshop.md

383 vizualizări
La acest job au aplicat: 1 candidați
Data publicării: 19.02.2018
2 luni în urmă

Doresti sa lucrezi intr-o echipa puternica si sa cistigi un salariu decent? Esti pregatit pentru a te realiza si a avansa in cariera?

Cel mai mare Internet-magazin din Moldova, "SmadShop.md" cauta persoane active, pozitive gata pentru lucru.

Cerinţe:
• dicție clară, vorbire competentă, abilități de comunicare, o atitudine pozitivă față de muncă, dorința de a lucra în vânzări.

Responsabilităţi:
- Cunoasterea limbilor: romana si rusa
- Abilitati de comunicare si organizare
- Efectuarea apelurilor de iesire catre clientii nostri fideli
- Informatii despre promotii
- Vinzarea produselor
- Cunostinte operare PC

Termeni și condiții:
- Salariul fix lunar+bonusuri;
- Traininguri gratuite;
- Oportunități în carieră;
- Reduceri pentru angajati la produsele companiei;
- O atmosferă plăcută și confortabilă, personalul prietenos vă va asigura o buna dispozitie in fiecare zi!

Trimiteti CV-ul la adresa de e-mail: Jobsdc.smad@gmail.com si noi vom lua legatura cu Dvs!

Va rugam nu uitati sa indicati functia vacanta pentru care optati

Telefon: 079018313
Persoana de contact: Didina
E-mail: Jobsdc.smad@gmail.com

Domeniu

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat