locuri-de-munca

Consultant vînzări

  • smadshop.md

    Mob. 079018313 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 45
    Full Time
    Publicitate 12.12.2017 8 zile în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Doresti sa lucrezi intr-o echipa puternica si sa cistigi un salariu decent? Esti pregatit pentru a te realiza si a avansa in cariera?

    Cel mai mare Internet-magazin din Moldova, "SmadShop.md" cauta persoane active, pozitive gata pentru lucru.

    Cerinţe:
    • dicție clară, vorbire competentă, abilități de comunicare, o atitudine pozitivă față de muncă, dorința de a lucra în vânzări.

    Responsabilităţi:
    - Cunoasterea limbilor: romana si rusa
    - Abilitati de comunicare si organizare
    - Efectuarea apelurilor de iesire catre clientii nostri fideli
    - Informatii despre promotii
    - Vinzarea produselor
    - Cunostinte operare PC

    Termeni și condiții:
    - Salariul fix lunar+bonusuri;
    - Traininguri gratuite;
    - Oportunități în carieră;
    - Reduceri pentru angajati la produsele companiei;
    - O atmosferă plăcută și confortabilă, personalul prietenos vă va asigura o buna dispozitie in fiecare zi!

    Trimiteti CV-ul la adresa de e-mail: Jobsdc.smad@gmail.com si noi vom lua legatura cu Dvs!

    Va rugam nu uitati sa indicati functia vacanta pentru care optati

    Telefon: 079018313
    Persoana de contact: Didina
    E-mail: Jobsdc.smad@gmail.com

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 20.09.2017
    • Full Time
    • 07.11.2017
    • Full Time
    • 30.10.2017