locuri-de-munca

Consultant Vînzări

  • ACCEMOB GRUP

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 44
    Full Time
    Publicitate 09.11.2017 15 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Compania “ACCEMOB GRUP”, lider recunoscut in vînzarea accesoriilor pentru mobilier, este in căutarea unui nou coleg pentru funcţia de Consultant Vânzări.

              Ce căutăm:

    -        cunoaşterea perfectă a limbilor română şi rusă;

    -        cunoaşterea calculatorului (MS Office, Internet)

    -          cunoașterea programului 1C ar constitui un avantaj

    -          abilităţi de comunicare

    -          abilităţi de prezentare;

    -          experienţă de lucru în vânzări (1-2 ani) ar constitui un avantaj

    Ce îţi oferim:

    -          salariu motivant

     -  o experienţă unică de învăţare şi de dezvoltare profesională

         echipa profesionista, dinamică și colegiala

    -          posibilităţi de creştere în carieră

     Dacă te-ai regasit printre rîndurile de mai sus, expediază CV-ul şi scrisoarea de intenţie la adresa emil76@mail.ru

    Te aşteptăm cu drag în echipa noastră!

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    AquaTrade SRL
    • Full Time
    • 31.08.2017
    • Full Time
    • 28.08.2017
    • Full Time
    • 29.08.2017