locuri-de-munca

Consultant Junior Mystery Shopping

  • Magenta Consulting

    Mob. (+373-78) 88 77 15 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 6
    Vizualizări: 1551
    Full Time
    Publicitate 02.09.2016 10 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Magenta crește și, odată cu aceasta, crește echipa sa. Anunțăm concurs pentru postul de :

    or. Chişinău

    Responsabilităţi:

    • Asistarea Managerilor de proiect în desfășurarea cercetărilor mystery shopping;
    • Monitorizarea colectării datelor;
    • Procesarea și formatarea grafică a rezultatelor cercetării;
    • Analiza și interpretarea datelor.

    Cerințe față de candidat:

    • Studii superioare (finalizate sau în cursul anului 3 licenţă)
    • Cunoştinţe MS Office
    • Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat
    • Gândire analitică și atenție la detalii

    Beneficii:

    • Autodezvoltare și creștere profesională
    • Echipă tânără de profesioniști
    • Mediu activ şi dinamic (cafea, bean bags, selfie-uri și teambuildinguri peste hotare din partea companiei)
    • Salariul atractiv

    Persoanele interesate sunt invitate să depună CVul, indicând postul solicitat, prin e-mail: hr@consulting.md; sau la adresa: str. Columna 86, et.3, or. Chişinău.

    Informaţii suplimentare la tel: (+373-78) 88 77 15.

    Vor fi contactate doar persoanele selectate.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 02.06.2016
    • Full Time
    • 13.06.2017

    АО Молд-Норд
    • Full Time
    • 26.06.2017