Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Consultant Junior Logistică și Colectare Date

Magenta Consulting

99 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 12.09.2018

Magenta Consulting (www.consulting.md) – companie stabilă, care oferă consultanță și cercetări din anul 2006. Realizăm proiecte importante pentru țară cu clienți interni și internaționali. Oferim oportunitatea colegilor noștrii de a se afirma, alegându-și propriul program de muncă.

Reține - unica limită a salariul tău sunt posibilitățile tale fizice!

Responsabilităţi:
- Planificarea, coordonarea și monitorizarea activității operatorilor;
- Asigurarea colectării datelor în timpul planificat, urmarea procedurilor de colectare și de verificare a calității datelor.

Cerințe față de candidat:
- Responsabil și sociabil;
- Orientat către rezultat și identificare de soluții;
- Bune abilități de gestiune a propriului timp, dar și al altora;
- Studii și experiență de muncă in domeniul logisticii este un avantaj;
- Cunoașterea limbilor română și rusă.

Beneficii:
- Posibilități de autodezvoltare și creștere profesională într-o echipă în care nu te vei plictisi niciodata;
- Un oficu modern, situat in inima orasului, cu cafea, bean bags, selfie-uri și teambuildinguri peste hotare din partea companiei)
- Oferim un job oficial și un salariu atractiv

Nu ai decis daca esti potrivit pentru acest post? Suna pentru detalii la 078 88 11 20 sau trimite CV-ul tau la a.bivol@consulting.md  si vom decide impreuna daca locul tau este alaturi de noi!

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 28.08.2018
  • Full Time
  • 21.05.2018
  • Full Time
  • 06.04.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat