locuri-de-munca

Consultant Junior Logistică și Colectare Date

  • Magenta Consulting

    Mob. +373 69 33 96 26 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 3
    Vizualizări: 1133
    Full Time
    Publicitate 27.05.2016 10 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    or. Chişinău

    Responsabilităţi:

    • Asigurarea procesului de colectare a datelor (în cadrul sondajelor în teren și la telefon);
    • Recrutarea, instruirea și verificarea operatorilor de interviuri;
    • Asigurarea colectării datelor în timpul planificat, urmarea procedurilor de colectare și de verificare a calității datelor.

    Cerințe față de candidat:

    • Experiență profesională într-un domeniu similar va prezenta un avantaj
    • Cunoştinţe MS Office
    • Cunoașterea limbilor română și rusă

    Beneficii:

    • Posibilități de autodezvoltare și creștere profesională
    • Parte a unei echipe de profesionişti
    • Mediu activ şi dinamic (cafea, bean bags, selfie-uri și teambuildinguri peste hotare din partea companiei)
    • Salariul atractiv

    Persoanele interesate sunt invitate să depună CVul, indicând postul solicitat, până la data de 15.06.2016, prin e-mail: cariera@consulting.md; sau la adresa: str. Columna 86, et.3, or. Chişinău.

    Informaţii suplimentare la tel: (+373-69) 33 96 26

    Vor fi contactate doar persoanele selectate.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Volta SRL
    • Full Time
    • 20.04.2017

    Companie profil tehnic
    • Full Time
    • 14.03.2017
    • Full Time
    • 28.10.2014