locuri-de-munca

Consultant (Balti)

  • Customagic SRL

    Mob. 068115564 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 39
    Full Time
    Publicitate 23.06.2017 11 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Esti o persoana energica, responsabila si interesata de vinzari ?

    Atunci oportunitatea perfecta de a incepe o cariera este postul de “Consultant” in compania noastra.

    Cerinte fata de candidat:

    - Cunoastere buna a limbii romane (limba rusa este un avantaj) ;
    - Studii superioare sau medii de specialitate;
    - Responsabilitate, sirguinta, devotement;
    - Dorinta de a invata;
    - Persoana activa si pozitiva.

    Obligatii:
    Persoana data se ocupa de:
    - Aranjarea produselor la raft;
    -Desfasurarea degustarilor ;
    - Rotatia marfii;
    - Verificarea preturilor si termenilor de valabilitate.

    Noi oferim:
    - Pachet social deplin;
    - Instruire (seminare, traininguri, instruire in teren);
    - Colectiv tinar si prietenos;
    - Posibilitati de crestere si dezvoltare in cadrul companiei;
    - Salariu motivant.

              Asteptam CV-ul complet cu indicarea postului la care pretindeti la adresa electronica
                                                 customagic.edinet@mail.ru  , Telefon: 068115564

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 16.05.2017
    • Full Time
    • 15.06.2017