Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Consilier Clientelă Persoane Fizice or. Briceni

Mobiasbanca

904 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați

BC „Mobiasbancă - Groupe Societe Generale” S.A.
anunţă concurs pentru postul vacant de:

Consilier Clientelă Persoane Fizice
Or. Briceni

Misiune post: Dezvoltarea directa a relaţiilor comerciale cu clienţii şi prospectarea pieţei clienţilor persoane fizice. Promovarea și vânzarea produselor bancare.

Responsabilităţi:

  • Atragerea clienţilor persoane fizice;
  • Dezvoltarea  relaţiilor cu clienţii din portofoliu si fidelizarea lor;
  • Vânzarea produselor si serviciilor băncii;
  • Analiza pieţei şi identificarea clienţilor potenţiali.

Experienţa profesională:

  • Experienţă bancară de minim 1 an;
  • Studii superioare economice / financiare;
  • Cunoştinţe tehnico – comerciale specifice produselor bancare;
  • Cunoştinţe de aplicare a MS Office,Excel;
  • Cunoaşterea limbilor: romana, rusa: engleze va constitui un avantaj.

Profilul candidatului:

  • Cunoaşterea legislaţiei bancare în vigoare;
  • Capacitate de organizare şi planificare personală;
  • Abilităţi de comunicare, de analiza şi sinteză;
  • Orientare spre client, rezultat si calitate.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV, indicând postul solicitat la adresa: mun. Chişinău, bd. Stefan cel Mare şi Sfânt 81a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md.

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 461.

Mobiasbanca

Despre companie

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

ProCredit Bank S.A.
  • Full Time
  • 02.06.2017
  • Full Time
  • 16.05.2017
  • Full Time
  • 02.03.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat