Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Consilier Clientelă Persoane Fizice or. Briceni

Mobiasbanca

732 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați

BC „Mobiasbancă - Groupe Societe Generale” S.A.
anunţă concurs pentru postul vacant de:

Consilier Clientelă Persoane Fizice
Or. Briceni

Misiune post: Dezvoltarea directa a relaţiilor comerciale cu clienţii şi prospectarea pieţei clienţilor persoane fizice. Promovarea și vânzarea produselor bancare.

Responsabilităţi:

  • Atragerea clienţilor persoane fizice;
  • Dezvoltarea  relaţiilor cu clienţii din portofoliu si fidelizarea lor;
  • Vânzarea produselor si serviciilor băncii;
  • Analiza pieţei şi identificarea clienţilor potenţiali.

Experienţa profesională:

  • Experienţă bancară de minim 1 an;
  • Studii superioare economice / financiare;
  • Cunoştinţe tehnico – comerciale specifice produselor bancare;
  • Cunoştinţe de aplicare a MS Office,Excel;
  • Cunoaşterea limbilor: romana, rusa: engleze va constitui un avantaj.

Profilul candidatului:

  • Cunoaşterea legislaţiei bancare în vigoare;
  • Capacitate de organizare şi planificare personală;
  • Abilităţi de comunicare, de analiza şi sinteză;
  • Orientare spre client, rezultat si calitate.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV, indicând postul solicitat la adresa: mun. Chişinău, bd. Stefan cel Mare şi Sfânt 81a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md.

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 461.

Mobiasbanca

Despre companie

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 16.05.2017
  • Full Time
  • 19.06.2017
  • Full Time
  • 15.01.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat