locuri-de-munca

Consilier Clientela Or. Cahul

  • Mobiasbanca

    Mob. Tel/Fax. 0 22 812 461
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 115
    Full Time
    Job Nr. 32213 1 lună în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    BC „Mobiasbancă - Groupe Societe Generale” S.A.
    anunţă concurs pentru postul vacant de:

    Consilier Clientela
    Or. Cahul

    Misiune post: Creditarea persoanelor fizice şi agenţilor economici.

    Responsabilităţi:

    • Promovarea produselor băncii în teritoriu
    • Pregătirea pachetului de documente pentru a fi propus comitetului de creditare spre aprobare
    • Monitorizarea portofoliului de împrumut
    • Recuperarea împrumuturilor problematice din portofoliul propriu
    • Atingerea numărului de clienţi şi a portofoliului de împrumut anual planificat

    Experienţă profesională:

    • Experienţă de muncă în sistemul financiar-bancar 1 an în domeniul creditării - avantaj.
    • Experienţă în creditarea clienţilor din regiunile rurale – avantaj
    • Cunoştinţe avansate de aplicare: MS Office, Excel, Internet
    • Studii superioare
    • Experienţă de lucru într-un mediu stresant
    • Soluţionarea amiabilă a situaţiilor de conflict

    Profilul candidatului:

    • Gândire analitică şi abilităţi de sinteză
    • Abilităţi de lucru în echipă şi individual
    • Capacităţi de comunicare, organizare, planificare
    • Responsabilitate, imparţialitate
    • Permis de conducere categoria B (experienţă în conducerea automobilului minim 2 ani)
    • Disponibilitatea de a face deplasări frecvente în regiunile rurale
    • Capacităţi înalte de organizare şi planificare a lucrului individual

    Ofertă:

    • Pachet salarial motivant, corelat cu experienţa profesională
    • Posibilitatea de a va alătura unei echipe de profesionişti

    Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul, indicînd postul solicitat şi însotit de o scrisoare de intentie,  la adresa: mun. Chişinău, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 81a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md.

    Informaţii suplimentare la tel.: 812 461.

    Despre companie:

    "Mobiasbancă" este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursul activităţii sale. Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor individuali.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare