locuri-de-munca

Conducator auto (șofer) cu sau fără experiență

  • CRAISS Logistik SRL

    Mob. 0040 727 290345 Tel/Fax. / Fax: 0040 269 206541
  • România
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 6
    Vizualizări: 3803
    Full Time
    Job Nr. 31955 1 lună în urmă

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    Compania internațională CRAISS angajează:

    Cerinte obligatorii:

    • Atestat sofer profesionist transport marfa, cat. C + E
    • Card pentru tahograf digital
    • Disponibilitate pentru transport international si intracomunitar (6 sapt. EU + 2 sapt. acasa - fix)

    Sarcini specifice (fisa postului):

    • Transport de marfuri pe rute intracomunitare si intercomunitare cu camion de tip tandem Jumbo, cu MTMA pana la 40 T
    • Respectarea timpilor de lucru si a orelor de incarcare respectiv descarcare

    Pachet beneficii:

    • Salarizare fixa lunara, virata in cont bancar
    • Diurna zilnica virata in cont personal saptaminal / 375 Euro - saptamina
    • Bonus de performanta
    • Conditii de munca excelente pe flota proprie compusa din camioane Mercedes si Man

    CV-urile se trimit pe fax: 0040 269 206541, e-mail: info.romania@craiss.com sau la sediul companiei din Sos. Alba Iulia, Nr. 108, Sibiu, Romania
    Pentru detalii sau informatii suplimentare va rog sa ne contactati telefonic: 0040 727 290345

    Despre companie:

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare