Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Cautam ELECTRICIAN pentru a munci în Germania

Walter Fach Kraft GmbH

252 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 11.12.2018

Descrierea jobului:

  • renovarea/schimbarea/extinderea instalațiilor existente
  • instalarea sistemelor electrice (prize, lămpi, întrerupatoare, senzori, alarme)

Cerințe:

  • cunoașterea limbii germane la nivel comunicativ
  • studii medii de calificare profesională de electrician
  • experiență în domeniu
  • mașină personală și permis de conducere

 Beneficiile dumneavoastră:

  • cazare curată şi ordonată, închiriată de Walter-Fach-Kraft
  • salariu competitiv si platit punctual
  • angajare de lungă durată cu toate beneficiile unui contract de muncă german
  • asigurare medicală, asigurare în caz de accidente, asigurare de șomaj și asigurare de pensie
  • posibilitatea de avans
  • concediu plătit, bonus de Crăciun
  • persoană de contact și suport în limba română
  • suport la depunerea cererii pentru alocație “Kindergeld” 190€ lunar/copil

Avantajul dumneavoastră dintr-o privire: Nu suntem ca multe agenții care trimit doar CV-ul dumneavoastră la numeroase companii. Noi cei de la Walter-Fach-Kraft,  suntem angajatorul dumneavoastră german care vă angajează direct în compania noastră cu un contract de muncă german. Astfel, va garantăm siguranță, continuitatea, servicii de primă clasă și o colaborare directă, fără intermediari.

Vă rugăm să ne trimiteți CV-ul dumneavoastra pe E-Mail la adresa: arbeit@walterfachkraft.com

Daca mai aveți intrebări sau doriți mai multe detalii în legatură cu acest anunț,
nu ezitați să ne contactați. Numarul nostru de telefon: DE - 0049 699 288 496 13, RO - 0040 312 295 366, Mobil – 0049 160 801 628 1

Locație job

Germania
  • Studii: Fără studii
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: 6000 - lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 19.06.2018
  • Full Time
  • 04.12.2017

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full Time
  • 26.09.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat