locuri-de-munca

Casier la Bancă (fără experiență)

  • HR-Consulting

    Mob. 069104433 Tel/Fax. 069104433
  • În schimburi
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 100
    În schimburi
    Publicitate 19.06.2017 17 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    HR-Consulting, în numele clientului său, o companie locală, este în căutarea candidaților pentru a suplini următoarea poziție:

    CASIER la Bancă

    Compania:

    Bancă localizată în orașul Chișinău.

    Sarcini și responsabilități:

    • Executarea tranzacțiilor bancare (plata cecurilor, constituirea depozitelor bancare, retragerea depozitelor, eliberare numerar)
    • Încasarea plăților de la clienți
    • Verificarea datelor de identificare ale clientului care încasează numerar
    • Eliberarea documentelor ca urmare a tranzacţiilor realizate

    Cerințe:

    • Studii superioare sau medii finisate
    • Experiență la un post similar
    • Excelente abilități de comunicare și scriere în limba Română și Rusă
    • Orientare spre client
    • Operare PC la nivel avansat
    • Responsabilitate și onestitate

    Beneficii:

    • Salariu fix motivant + premii
    • Program de lucru din 2 în 2 zile
    • Pachet social complet
    • Oportunitate de creștere în carieră

         Candidații interesați pot trimite CV-ul la compania HR-Consulting (search4staff.com), adresa de email:

    ba10@search4staff.com

         Pentru mai multe detalii apelați la nr. de telefon:  +373 69 104 433.

         Rog să se indice codul postului vacant CA la tema/subiectul email-ului. Candidații aleși vor fi contactați și invitați la un interviu.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    СтудиоМодерна
    • 06.06.2017
    • 08.06.2017

    Imprumut md
    • 28.03.2017