Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Casier (ajutor contabil)

INOX PLUS

2467 vizualizări
La acest job au aplicat: 16 candidați

Responsabilități:

  • ținerea documentației primare (de intrare, de ieșire,  etc.);
  • decontări reciproce cu clienții (urmărirea datoriei debitoare);
  • ținerea evidenței valorilor în mărfuri și materiale;
  • pregătirea informațiilor spre prezentare contabilului-șef.
  • atitudine responsabilă faţă de locul de muncă;
  • dorinţa de a lucra şi de a creşte în scopul formării unei cariere;
  •  orientare către scop;
  •  dorinţa de a se dezvolta;

Cerințe:

  • studii superioare complete sau incomplete de profil (contabilitate, economie, finanțe);
  • experiență de cel puțin 1 an (avantaj);
  • cunoașterea legislației contabile, a documentației financiare normative;
  • cunoașterea limbilor rusă și română;
  • bune abilități de operare PC;
  • abilități profesionale de utilizare a programului 1C.

Condiții de muncă și de remunerare:

  • program de lucru full time, 08.30-18.00, de luni pînă vineri, sîmbătă 08.30-13.00;
  • pachet social;
  • achitarea convorbirilor telefonice mobile.

Telefon: 079502888
E-mail: hr@inoxplus.md

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 10.05.2016

HR Consulting
  • Full Time
  • 09.02.2018

Dulcinella
  • Full Time
  • 14.12.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat