Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Casier (ajutor contabil)

INOX PLUS

3060 vizualizări
La acest job au aplicat: 21 candidați

Contabil-casier

Dacă ești tânăr/ă, ambițios/ă, comunicabil/ă și pozitiv/ă te invităm să faci parte din echipa noastră de profesioniști.
Cerințe:
· Studii superioare (în curs/absolvite)
· Experiență: minim 1 an (operațiuni de casă) sau fără experiență pentru candidații cu studii în contabilitate (este un post perfect de start în carieră profesională pentru tinerii absolvenți în domeniul contabilității)
· Caracteristici și aptitudini: perseverență, loialitate, disciplină
· Cunoștințe de limbă română și rusă
· Abilități de operare PC
Responsabilități:
· Deservirea amabilă și rapidă a clienților
· Efectuarea operațiunilor de casă
· Pregătirea informației pentru contabilul-șef
Oferim:
· Program de muncă: full-time
· Pachet social deplin
· Salariu motivant
· Colectiv tânăr, amabil și sociabil
Sediul:
· Mun. Chișinău, str. Petricani 17 / 3 (în apropiere de Piața 7 Km/Supraten)
Dacă dorești să faci parte din Echipa noastră de profesioniști, expediază CV-ul  cu o poză menționând ″CONTABIL-CASIER″ la: HR@inoxplus.md   sau apelați: 0 793 40 888

 Nota Bene:
Încurajăm studenții de la contabilitate cu frecvență redusă să candideze!!!
Doar persoanele selectate în baza CV-ul vor fi invitate la un interviu.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Professional Resurse Umane
  • Full Time
  • 22.05.2018

Palmiracons SRL
  • Full Time
  • 10.05.2018
  • Full Time
  • 24.05.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat