locuri-de-munca

Casier (ajutor contabil)

  • INOX PLUS

    Mob. 079317888 Tel/Fax. (022) 317318
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 14
    Vizualizări: 1372
    Full Time
    Publicitate 10.05.2016 10 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Responsabilități:

    • ținerea documentației primare (de intrare, de ieșire,  etc.);
    • decontări reciproce cu clienții (urmărirea datoriei debitoare);
    • ținerea evidenței valorilor în mărfuri și materiale;
    • pregătirea informațiilor spre prezentare contabilului-șef.
    • atitudine responsabilă faţă de locul de muncă;
    • dorinţa de a lucra şi de a creşte în scopul formării unei cariere;
    •  orientare către scop;
    •  dorinţa de a se dezvolta;

    Cerințe:

    • studii superioare complete sau incomplete de profil (contabilitate, economie, finanțe);
    • experiență de cel puțin 1 an (avantaj);
    • cunoașterea legislației contabile, a documentației financiare normative;
    • cunoașterea limbilor rusă și română;
    • bune abilități de operare PC;
    • abilități profesionale de utilizare a programului 1C.

    Condiții de muncă și de remunerare:

    • program de lucru full time, 08.30-18.00, de luni pînă vineri, sîmbătă 08.30-13.00;
    • pachet social;
    • achitarea convorbirilor telefonice mobile.

    Telefon:  079317888,  (022) 317318
    E-mail: resurseumane.inox2014@mail.ru

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 13.03.2017

    PUNTOIT SRL
    • Full Time
    • 09.02.2017

    SANDMEDIA
    • Full Time