Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Buyer

SBC HR

262 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 13.12.2017

Buyer

Rețeaua de supermarketuri de produse alimentare se află în căutarea unui Buyer

Noi propunem:

- Angajare oficială

- Pachet social

- Program de lucru: Luni-Vineri, 09:00-18:00

- Dezvoltare profesională

Responsabilități:

- Analiza procesului de vânzări și studierea preferințelor cumpărătorilor

- Căutarea mărfurilor conform cererii, în funcție de specificații sau condiții, în intervalul de timp stabilit

- Alegerea furnizorilor, negocierea + efectuarea tranzacțiilor, încheierea contractelor

- Controlul stocurilor rămase

- Planificarea bugetului

- Stabilirea prețurilor

 Cerinţe:
- Experiență de lucru în domeniul achizițiilor
- Cunoașterea fluentă a limbilor română, rusă și engleză

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

Telefon: +373 68695904

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full Time
  • 05.02.2018

BC COMERTBANK SA
  • Full Time
  • 04.07.2017
  • Full Time
  • 22.11.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat