Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Business Development Manager (companie internaționala)

HR Consulting

190 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 27.07.2018

HR-Consulting – la solicitarea clientului sau, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Compania: Reprezentanta oficiala a companie internațională, specializate în producția și distribuția produselor alimentare.

Obiectivul postului: Dezvoltarea vânzărilor și gestionarea echipei de distribuitori.

Responsabilități:
- Gestionarea echipei de distribuitori
- Formarea preturilor
- Prognozarea și modelarea comenzilor în concordanta cu cerințele pieții
- Prognozarea optimala a vânzărilor și gestionarea soldurilor
- Folosirea metodelor și canalelor de publicitate (promovarea produsului)
- Formarea rapoartelor P&L

Cerințe:
- Studii superioare economice, tehnice;
- Experienta de la 2 ani in management al  vanzarilor (domeniul FMCG);
- Experienta legata de gestionarea echipei, promovarea și dezvoltarea produselor;
- Experienta in crearea rapoartelor P&L
- Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - intermediar (preferabil)
- Cunoașterea calculatorului (MS Office, in special Excel)
- Capacitatea înalta de analiza;
- Permis de conducere cat B;

Beneficii:
- Graficul 9:00 - 18:00
- Angajare oficiala
- Automobil de serviciu

Contacte:
Cei interesați sunt rugați sa transmită CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com sau sa apeleze tel.: 022 202986; mob.: 068503560
In CV indicați postul vacant: “BDMNR”

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 24.05.2018
  • Full Time
  • 10.07.2017

  • Full Time
  • 19.02.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat