Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Бухгалтер - Оператор

Multistar Srl

120 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați

Компания "Multistar SRL" объявляет конкурс на должность

Опыт работы, на постоянно, полный рабочий день.

С развитием потенциала, коммуникабельности, ответственности, усидчивый, трудолюбивый, умелый.

Обязанности:

  • Оформление платежных документов;
  • Кассовые операции;
  • Валютные операции;
  • Авансовые отчеты;
  • Учет ТМЦ;
  • Выписка налог накладных.

Мы готовы предоставить возможность работать в команде интересных, молодых и талантливых специалистов.

Заработная плата от 7500 лей, зависит от ваших талантов и скорости работы.

CV с фото отправлять по адресу: multistarsrl@mail.ru

Тел.: 079547562

Despre companie

Activitate de bază a companiei Multistar Srl este imoprtul și comercializarea pe piața Moldovei a produselor de ambalaje și utilajelor de ambalat, dealer exclusiv. Mai multe detalii găsiți ...

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Ideea-Logic SRL
  • Full Time
  • 14.03.2018

Prograin Organic
  • Full Time
  • 25.01.2018

KIVORK
  • Full Time
  • 16.04.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat