locuri-de-munca

Branch Manager / Филиал менеджер

  • HR-Consulting

    Mob. +373 62 10 12 90 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 146
    Full Time
    Publicitate 25.07.2017 1 lună în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Compania HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant de Branch Manager

    Despre companie:
    Companie internationala specializată în transporturi premium pentru automobile și  electronice.
    Acoperirea întregii Europe cu servicii de expediere rutieră și aeriană și de timp critic.
    Gestionarea a peste 1000 de vehicule, atât proprii, cât și partenerilor noștri.

    Branch Manager/ Филиал менеджер

    Responsabilitati:
    •    Supravegherea si verificarea autocamioanelor si a incarcatturii lor catre si de la client
    •     Mentinerea legaturii cu clientul referitor la partea de transport marfa
    •    Mentinerea Legaturii cu soferii
    •    Verificarea vizuala si tehnica a integritatii, respecriv a functionalitatii autocamioanelor
    •    Mentinerea relatilor cu service-urile auto agreate contractate
    •    Implicarea in procesele de recrutare (conducatori autocamioane)

    Cerinte:
    •    Studii superioare
    •    Cunoasterea limbii Engleze sau Germane ( nivel mediu)
    •    Bune abilitati de comunicare si convingere

    OFERTA SI BENEFICII:
    •    Salariu atractiv ( de la 350 eur)
    •    Oportunitatea de a crestere si dezvoltare personala intr-o echipa de profesionisti si de a lucra la un nivel international
    •    Pachet social.

    Cei interesati pot transmite CV la adresa companiei HR-Consulting, adresa email: bb80@SEARCH4STAFF.COM ; cu codul BIP, telefon: 062101290

    CV-urile primite vor fi analizate. Candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 02.06.2017
    • Full Time
    • 30.06.2017
    • Full Time
    • 25.05.2017