locuri-de-munca

Barista

  • PRESSCO

    Mob. Tel/Fax.
  • România
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 1
    Vizualizări: 37
    Full Time
    Publicitate 04.10.2017 17 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Liceu
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    PRESSCO este locul in care fiecare ceasca de cafea se transforma intr-o experienta memorabila. Pasiunea cu care preparam si servim cafeaua de specialitate, proaspat prajita, se transpune intr-o atmosfera relaxanta si prietenoasa.

    Jobul este disponibil in Baia Mare - ROMANIA.
    Oferim CAZARE.

    Daca esti pasionat sau pasionata de cafea, vrei sa faci parte dintr-o echipa dinamica si crezi ca ai atributele necesare pentru asta:

    - Atitudine pozitiva
    - Pasiunea si entuziasmul pentru cafea trebuie transmis fiecarei persoane ce ne viziteaza
    - Deschidere catre o imbunatatire continua a modului de lucru
    - Dorinta de a invata permanent
    - Abilitatea de a fii rapid, eficient si a nu lasa niciodata impresia “ca te chinui”
    - Organizare si abilitatea de a face mai multe lucruri deodata
    - Curatenie personala
    - Studii medii sau superioare
    - Limba engleza sau alte limbi straine reprezinta un avantaj.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    HR-Consulting
    • Full Time
    • 16.08.2017
    • Full Time
    • 28.07.2017
    • Full Time
    • 01.08.2017