locuri-de-munca

Auditor Junior Stocuri şi Flux

  • Veo Worldwide Services

    Mob. 079009929 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 63
    Full Time
    Publicitate 20.06.2017 14 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Echipa noastră de la Chişinău este în căutarea unui nou coleg căruia îi lansăm provocarea de a se alătura unei echipe tinere şi profesioniste si de a activa intr-un mediu competitiv, cu expunere internaţionala.

    În calitate de Auditor Stocuri şi Flux principalele tale misiuni vor fi:
    - Monitorizarea fluxului de mărfuri şi cel monetar, reducând în permanenţă pragurile de alertă;
    - Realizarea de rapoarte zilnice, săptămânale şi lunare în vederea monitorizării evoluţiei stocurilor şi fluxului de marfă ;
    - Identificarea disfuncţionalităţilor şi informarea permanentă a responsabililor de magazin, responsabililor zonali şi a departamentului administrativ-suport în vederea corectării acestora;
    - Reducerea lipsurilor din gestiune şi erori administrative;
    - Fiabilizarea stocurilor în sistemul informatic.

    Pentru reuşită în această misiune este nevoie de:

    - Studii superioare in domeniul economic;
    - Experienta in domeniul economic (1-2 ani)
    - Experienta in raportare, analiza financiara, audit reprezinta un avantaj
    - Cunoştinţe solide de operare pachet MS Office – în special Excel ;
    - Cunoştinţe de limba franceză (nivel incepator spre mediu), cunoasterea limbii engleza reprezinta un avantaj;
    - Rigurozitate şi responsabilitate;
    - Atenţie la detalii;
    - Capacitatea de a lucra în echipă;

    Beneficii:
    - Salariu atractiv;
    - Formare profesională în cadrul unei echipe tinere şi dinamice;
    - Expunere internaţională în cadrul unui proiect complex.

    Asteptam CV-urile pe adresa de email: abivol@veoworldwide.ro

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    OLTEXMOBIL
    • Full Time
    • 28.04.2017
    • Full Time
    • 19.01.2017
    • Full Time
    • 20.06.2017