locuri-de-munca

Auditor Conformitate

  • Starnet

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 189
    Full Time
    Publicitate 01.12.2017 2 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 3 - 5 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Compania StarNet unul dintre liderii companiilor din domeniul comunicaţiilor electronice din Republica Moldova, angajează:

    Reponsabilități:

    • Exercită auditul intern de conformitate conform planului aprobat, evaluează în conformitatea proceselor operaționale din cadrul Companiei;
    • Întocmește rapoarte de audit intern și prezintă superiorului spre examinare;
    • Oferă recomandări pentru optimizarea proceselor, contribuind la îmbunătăţirea activităţii companiei;
    • Efectuează controlul implementării recomandărilor auditului de conformitate  cu planul de lucru aprobat.

    Cerințe:

    • Studii superioare de profil;
    • Experienţă profesională în domeniu este preferential;
    • Capacități analitice și organizatorice;
    • Noţiuni suficiente pentru a identifica elementele de iregularitate şi elementele constitutive ale infracţiunii;
    • Cunoştinţe de operare la calculator: Word, Excel, Power Point, Internet.

    Compania oferă un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști, training-uri de specialitate și un mediu de lucru modern.

    Persoanele interesate sunt invitate să trimită CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa hr@starnet.md cu specificarea postului – Auditor Conformitate.

    Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea unui interviu.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Mobiasbanca
    • Full Time
    • 27.05.2017

    COMPANY MOLDOVA
    • Full Time
    • 28.10.2017