locuri-de-munca

Asistenta medicala

  • Incrus Srl

    Mob. 060 211160 Tel/Fax. 022837060
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 107
    Full Time
    Publicitate 03.07.2017 1 lună în urmă

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Cerinţe faţă de candidaţi:
    - studii medii de specialitate
    - cunoaşterea avansată a limbilor română şi rusă, engleza constituie un avantaj;
    - experienţa de muncă va constitui un avantaj ;
    - abilităţi de analiză, planificare şi organizare, abilităţi bune de ascultare şi comunicare, orientare spre rezultat;
    - disponibilitate de a acumula cunoştinţe noi şi a învăţa rapid produsele gestionate.

    Compania oferă:
    - contract de muncă şi pachet social complet;
    - pregătire profesională continuă in cadrul companiei;
    - un mediu de lucru modern

    - colectiv tînăr, prietenos și amabil într-o companie ce se dezvoltă dinamic.
    Persoanele care corespund cerințelor date sunt rugate să expedieze CV cu fotografie la adresa de e-mail: oculusprim108@mail.ru cu mențiunea postului pentru care candidează.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 04.08.2017
    • Full Time
    • 26.05.2017

    Incrus Srl
    • Full Time
    • 03.07.2017