Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Asistent medical în stomatologie (6000 MDL)

SBC HR

167 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați

Echipa SBC-HR lansează concursul pentru ocuparea postului de Asistent stomatologie. Clientul nostru – clinică stomatologică, se află chiar în centrul capitalei

Noi vă propunem:

- Angajare oficială

- Grafic de muncă: 5 zile în săptămână, de la ora 08:00 până la 18:00

- Oficiu în centrul orașului

- Salariu: 6 000 MDL

- Dezvoltarea profesională (cursuri, traininguri)

Responsabilități principale:

- Pregătirea cabinetului pentru primirea pacientului

- Sterilizarea instrumentelor

- Controlul stocului de materiale

- Îndeplinirea sarcinilor puse de medic

Cerinţele companiei:

- Studii medii de specialitate

- Experiență în calitate de asistent medical în clinică stomatologică

- Cunoașterea limbilor română și rusă

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

Telefon: +373 68695904

SBC HR

Despre companie

Агентство Кадровых Решений «SBC-HR» — это единственная компания- провайдер готовых комплексных решений в области управления персоналом и организационного управления. Мы гарантируем, что обратившись к нам, Вы получите технологию, инструмент или специалиста, максимально отвечающего Вашим ...

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Work Experience
  • Full Time
  • 03.08.2018

Premium stomatologija Diplomat Med
  • Full Time
  • 15.06.2018

Work Experience Ltd
  • Full Time
  • 02.08.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat