Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Asistent manager / secretară

Protectimobil

2644 vizualizări
La acest job au aplicat: 4 candidați

Ofertă de urgență maximă! Angajăm asistent manager/secretară în cadrul companiei imobiliare PROTECT IMOBIL!

OBIECTIVE:

-Îmbunătăţirea comunicării şi relaţiilor cu publicul intern şi extern,

-Dezvoltarea noţiunilor de corespondenţă comercială,

-Îmbunătăţirea abilităţilor organizatorice şi a time managementului sarcinilor administrative,

-Dezvoltarea unor noţiuni primare economice şi de marketing,

-Rafinarea propriei imagini şi ţinute business.

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDATĂ:

-Studii superioare absolvite, de preferat: Jurnalism, Psihologie, Contabilitate, Marketing, Management,

-Aspect fizic plăcut și cu disponibilitate la un program flexibil în funcție de necesități,

-Cunoașterea la perfecție a limbilor română și rusă, cu excelente abilități de comunicare, prezentare etc,

-Cunoasterea pachetului Windows (word, excel, power point, outlook),

-Responsabilitate, ordine, corectitudine și seriozitate.

RESPONSABILITĂȚI DE BAZĂ:

-Preluarea și redirecționarea apelurilor telefonice,

-Postarea, completarea diferitor anunțuri pe internet.

-Crearea și menținerea unor bune relatii cu clienții și promovarea imaginii companiei,

-Întocmirea, înregistrarea documentelor de intrare/iesire din cadrul companiei,

-Asigurarea suportului în realizarea principalelor activități manageriale;

-planificare, organizare, coordonare, monitorizare etc,

-Crearea și menținerea unor bune relații cu clienții atît la telefon, cît și la sediul companiei;

-Promovarea ofertelor în diverse medii, cunoștințe solide de PC și internet;

-Urmărirea sarcinilor și termenilor prestabiliți.

BENEFICII:

-Posibilitatea de a construi o carieră;

-Posibilitatea de avansare în structura firmei,

-Angajare oficială, pachet social deplin,

-Salariu mare, care depinde direct de performanțele Dvs.,

-Lucru interesant într-un colectiv prietenos și ambițios.

Va rugăm sa expediati CV-ul cu fotografie pe adresa de e-mail: 79990669@mail.ru. Persoanele selectate vor fi invitate pentru interviu.

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: 1000 - 3000 lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 27.12.2017
  • Full Time
  • 16.02.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat