locuri-de-munca

Asistent manager / secretară

  • Protectimobil

    Mob. 079990669 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 3
    Vizualizări: 1972
    Full Time
    Publicitate 19.06.2015 1 an în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: 1000 - 3000 lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Ofertă de urgență maximă! Angajăm asistent manager/secretară în cadrul companiei imobiliare PROTECT IMOBIL!

    OBIECTIVE:

    -Îmbunătăţirea comunicării şi relaţiilor cu publicul intern şi extern,

    -Dezvoltarea noţiunilor de corespondenţă comercială,

    -Îmbunătăţirea abilităţilor organizatorice şi a time managementului sarcinilor administrative,

    -Dezvoltarea unor noţiuni primare economice şi de marketing,

    -Rafinarea propriei imagini şi ţinute business.

    CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDATĂ:

    -Studii superioare absolvite, de preferat: Jurnalism, Psihologie, Contabilitate, Marketing, Management,

    -Aspect fizic plăcut și cu disponibilitate la un program flexibil în funcție de necesități,

    -Cunoașterea la perfecție a limbilor română și rusă, cu excelente abilități de comunicare, prezentare etc,

    -Cunoasterea pachetului Windows (word, excel, power point, outlook),

    -Responsabilitate, ordine, corectitudine și seriozitate.

    RESPONSABILITĂȚI DE BAZĂ:

    -Preluarea și redirecționarea apelurilor telefonice,

    -Postarea, completarea diferitor anunțuri pe internet.

    -Crearea și menținerea unor bune relatii cu clienții și promovarea imaginii companiei,

    -Întocmirea, înregistrarea documentelor de intrare/iesire din cadrul companiei,

    -Asigurarea suportului în realizarea principalelor activități manageriale;

    -planificare, organizare, coordonare, monitorizare etc,

    -Crearea și menținerea unor bune relații cu clienții atît la telefon, cît și la sediul companiei;

    -Promovarea ofertelor în diverse medii, cunoștințe solide de PC și internet;

    -Urmărirea sarcinilor și termenilor prestabiliți.

    BENEFICII:

    -Posibilitatea de a construi o carieră;

    -Posibilitatea de avansare în structura firmei,

    -Angajare oficială, pachet social deplin,

    -Salariu mare, care depinde direct de performanțele Dvs.,

    -Lucru interesant într-un colectiv prietenos și ambițios.

    Va rugăm sa expediati CV-ul cu fotografie pe adresa de e-mail: 79990669@mail.ru. Persoanele selectate vor fi invitate pentru interviu.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 26.02.2017

    IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
    • Full Time
    • 15.02.2017

    COMPANIE INTERNAȚIONALĂ
    • Full Time
    • 21.04.2017