Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Asistent manager / secretară

Protectimobil

2902 vizualizări
La acest job au aplicat: 5 candidați

Ofertă de urgență maximă! Angajăm asistent manager/secretară în cadrul companiei imobiliare PROTECT IMOBIL!

OBIECTIVE:

-Îmbunătăţirea comunicării şi relaţiilor cu publicul intern şi extern,

-Dezvoltarea noţiunilor de corespondenţă comercială,

-Îmbunătăţirea abilităţilor organizatorice şi a time managementului sarcinilor administrative,

-Dezvoltarea unor noţiuni primare economice şi de marketing,

-Rafinarea propriei imagini şi ţinute business.

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDATĂ:

-Studii superioare absolvite, de preferat: Jurnalism, Psihologie, Contabilitate, Marketing, Management,

-Aspect fizic plăcut și cu disponibilitate la un program flexibil în funcție de necesități,

-Cunoașterea la perfecție a limbilor română și rusă, cu excelente abilități de comunicare, prezentare etc,

-Cunoasterea pachetului Windows (word, excel, power point, outlook),

-Responsabilitate, ordine, corectitudine și seriozitate.

RESPONSABILITĂȚI DE BAZĂ:

-Preluarea și redirecționarea apelurilor telefonice,

-Postarea, completarea diferitor anunțuri pe internet.

-Crearea și menținerea unor bune relatii cu clienții și promovarea imaginii companiei,

-Întocmirea, înregistrarea documentelor de intrare/iesire din cadrul companiei,

-Asigurarea suportului în realizarea principalelor activități manageriale;

-planificare, organizare, coordonare, monitorizare etc,

-Crearea și menținerea unor bune relații cu clienții atît la telefon, cît și la sediul companiei;

-Promovarea ofertelor în diverse medii, cunoștințe solide de PC și internet;

-Urmărirea sarcinilor și termenilor prestabiliți.

BENEFICII:

-Posibilitatea de a construi o carieră;

-Posibilitatea de avansare în structura firmei,

-Angajare oficială, pachet social deplin,

-Salariu mare, care depinde direct de performanțele Dvs.,

-Lucru interesant într-un colectiv prietenos și ambițios.

Va rugăm sa expediati CV-ul cu fotografie pe adresa de e-mail: 79990669@mail.ru. Persoanele selectate vor fi invitate pentru interviu.

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: 1000 - 3000 lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 01.03.2018

Mobiasbanca
  • Full Time
  • 27.12.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat