Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Asistent Manager Categorie

HR Consulting

103 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 16.07.2018

HR-Consulting – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Companie internațională ce activează în Republica Moldova în domeniul FMCG.

Responsabilități:
● Întreținerea bazei de date pentru articole și furnizori;
● Participarea la negocieri, împreună cu manager categorie;
● Să se asigure că nivelul stocului și al comenzilor emise sunt în linie cu indicatorii de stoc al departamentului;
● Elaborarea și verificarea machetei pentru promoții;
● Elaborarea tabelelor statistice de sinteză și analizarea acestora.

Cerințe:
● Studii superioare: economice, tehnice;
● Cunoașterea pieţei transporturilor (forwarding);
● Abilități de comunicare de negociere;
● Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - intermediar (preferabil);
● Utilizator experimentat MS Office: Excel;
● Capacități de operare și întreținere date în sistem, analize date;
● Experiență în comerț, reprezintă un avantaj.

Beneficii:
● Pachet social;
● Salariu competitiv;
● Prânz asigurat de companie;
● Transport asigurat de companie;
● Reduceri la procurarea produselor comercializate de companie
● Participarea la treninguri de dezvoltare profesională;
● Perspective de dezvoltare în carieră într-o companie internațională.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; În CV indicați codul postului vacant:  AMC

Telefon de contact : 022-202986

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 19.06.2018
  • Full Time
  • 01.06.2018

Infinity Cosmetics
  • Full Time
  • 05.06.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat