Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Asistent manager

table

141 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 20.02.2019

Despre noi

table.md — o companie tânără, dinamică, specializată în comercializarea de echipamente de comunicare și vizualizare, a dispozitivelor interactive mobile. Compania este în căutarea unei persoane ambițioase pentru postul de Asistent manager.

Cerințe de bază

  • Limba română și rusă; scris și vorbit fluent;
  • Cunoștințe bune de opera a PC (pachetul Microsoft Office), cunoașterea programelor de editare foto-video va prezenta un avantaj (Corel Draw, Photoshop, etc.);
  • Deținerea permisului de conducere pentru categoria B;
  • Flexibil, cumunicativ, responsabil, punctual, atent, creativ, sociabil;
  • Abilități de organizare și planificare;
  • Capacitatea de a învăța;
  • Capacitatea de lucru în echipă;
  • Abilitatea de a comunica constructiv și cu capacitate de convingere;
  • Multitasking;
  • Abilitatea de nogociere;
  • Experiență de lucru în domeniul vânzărilor va constitui un avantaj.

Responsabilități

  • Recepționarea/efectuare apelurilor;
  • Consultarea clienților (oferirea informației despre produse);
  • Preluarea comenzilor;
  • Evidența stocurilor;
  • Formarea și trimiterea Conturilor spre plată/Facturilor/Ofertelor;
  • Gestionarea și actualizarea bazei de date clienți.

Ce oferim

  • Experiență într-o echipă tânără, prietenoasă și ambițioasă;
  • Oportunitate de creștere pe scara profesională;
  • Program fix;
  • Angajare oficială;
  • Salariu plătit la timp;
  • Masa de prânz asigurată.

Salariul se discută la interviu.

Vă rugăm să expediați CV-ul dumneavoastră cu fotografie la email-ul: info@table.md

Tel. (+373) 60 733 000, Natalia

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 11.12.2018
  • Full Time
  • 13.11.2018
  • Full Time
  • 26.10.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat