locuri-de-munca

Asistent executiv

  • Mobiasbanca

    Mob. Tel/Fax. 0 22 812 461, fax. 54-19-74
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 90
    Full Time
    Job Nr. 32676 20 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    BC „Mobiasbancă - Groupe Societe Generale” S.A.
    anunţă concurs pentru postul vacant de:

    ASISTENT EXECUTIV

    Misiune post: Asigură asistenţă în activitatea Comitetului de Direcție a Băncii (CODIR)

    Responsabilităţi principale:

    • Gestionează agenda Comitetului de Direcție (CODIR) inclusiv managementul întâlnirilor de afaceri;
    • Direcționează în mod eficient mesajele (e-mail, corespondenta, telefoane);
    • Asigură buna organizare a şedinţelor (întocmirea agendei, perfectarea proceselor verbale, pregătirea sălii);
    • Asigură desfășurarea în bune condiții a activității zilnice de birou (corespondenta, fax, e-mail, telefoane);
    • Coordonează activităţile de prelucrare oportună a corespondenţei de intrare / ieşire

    Cerinţe:

    • Studii superioare;
    • Cunoaşterea fluentă a limbilor: română, engleză şi rusă;
    • Abilități excelente de operare PC;
    • Experienţă în posturi similare va constitui un avantaj.

    Profilul candidatului:

    • Abilităţi înalte de comunicare - scrisă şi verbală;
    • Capacitate de organizare şi stabilire a priorităților;
    • Atitudine proactivă;
    • Orientare spre client;
    • Orientare spre rezultat.

    Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul, indicând postul solicitat la adresa: mun. Chişinău, bd. Stefan cel Mare şi Sfânt 81a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md; fax. 54-19-74., tel. 0 22 812 461

    Despre companie:

    "Mobiasbancă" este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursul activităţii sale. Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor individuali.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    ProCredit Bank S.A.
    • Full Time
    • 18.08.2014

    Mobiasbanca
    • Full Time
    • 31.10.2016