Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Asistent director general

RUGNIS SRL

118 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 10.08.2018

CANDIDATUL IDEAL:
- studii superioare
- abilitati de comunicare si lucru in echipa
- cunostinte de limba romana (nivel avansat), rusa (nivel avansat), engleza (nivel avansat), spaniola ( prezinta avantaj )
- abilitati de lucru PC (Office, baze de date, Power Point, programe de grafica)
- carnet de conducere categoria B
- capacitate de analiza
- atentie la detalii si spirit organizatoric si de planificare
- creativitate si initiativa
- disponibilitate pentru program prelungit;
- disponibilitate de a calatori in alte tari ( Romania, Spania si Anglia )

RESPONSABILITATI:
- preluarea responsabilitatilor directorului general cat timp acesta nu este disponibil;
- asistarea directorului general in activitatile zilnice;
- asigura suport in coordonarea activitatii companiei;
- intocmirea de rapoarte interne sau externe;
- comunicare cu colegii in vederea solutionarii problemelor interne;
- asigurarea promovarii eficiente a evenimentelor si actiunilor de marketing organizate;
- asigura relatia intre societatea noastra si diverse institutii ale statului;
- sa navigheze cu succes pe internet in identificarea solutiilor pe care nu le are (proactivitate);
- cunostiinte elementare de contabilitate primara;
- evidente situatii financiare interne specifice activitatii;
- evidenta furnizori si clienti (emitere facturi, urmarire achitare clienti, plati furnizori);
- registru de casa si deconturi cheltuieli;
- indosarierea si arhivarea decumentelor rezultate din activitatea firmei;
- responsabilitati front office (emailuri, telefon, fax etc);
- evidenta contractelor firmei;
- aprovizionare periodica de materiale de lucru firma ;
alte activitati administrative specifice activitatii firmei

Va rugam transmiteti CV-ul complet in limba Engleza sau in limba Romanana si in in format STANDARD EU ( https://europass.cedefop.europa.eu/ro/documents/CURRICULUM-VITAE/TEMPLATES-INSTRUCTIONS ).
Specificati salariul dorit.

  • Studii: Fără studii
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 10.07.2018
  • Full Time
  • 17.09.2018

Vadalex-Agro SRL
  • Full Time
  • 05.09.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat