locuri-de-munca

Asistent Administrativ Resurse Umane

  • Veo Worldwide Services

    Mob. 079009929 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 266
    Full Time
    Publicitate 13.06.2017 1 lună în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    10 ani de experiență, peste 600 de colegi în 10 sedii din România, Republica Moldova, Polonia, Bulgaria și Ucraina. Peste 20 de proiecte cu expunere internațională. Partener strategic în training –DARE Academy. Mediu multicultural și un zumzăit continuu într-o multitudine de limbi străine: engleză, franceză, italiană, spaniolă, greacă, germană, rusă, turcă, sârbă, croată. Clienți din toate colțurile lumii.

    Care este activitatea principală a VEO? Suntem o companie specializată în oferirea de servicii B2B, acoperind o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri internaţionali: Comercial, Financiar-Contabil, Resurse Umane, Logistică și Transport,Support și Dezvoltare IT.

    Ce ne definește? PASIUNEA şi IMPLICAREA. Punem aceste ingrediente magice în tot ceea ce facem, iar acest lucru se reflectă nu numai în rezultatele noastre, ci mai ales în activitatea noastră zilnică.

    Avem o bază de cunoștințe imensă construită în ultimii 10 ani, pusă la dispoziția ta. Tot ce îți trebuie este dorința de a reuși. Nu te putem ajuta cu asta, dar cu restul ... Da, putem!

    Asistent Administrativ Resurse Umane

    Căutăm o persoană organizată, responsabilă, si implicată pentru a se alătura departamentului nostru de resurse umane, din Chișinău.

    Pentru reușită în această misiune este nevoie de:
    - Cunoașterea limbii franceze la nivel mediu- avansat (B2-C1);
    - Cunoștințe foarte bune de utilizare a pachetului Microsoft Office (in special de Excel);
    - Bune abilităti de comunicare;
    - Capacitate de prioritizare task-uri;
    - Atenție la detalii si spirit de initiativă;
    - Capacitate de adaptare la situatii noi;
    -Experiență de lucru relevantă în domeniul administrativ sau intr-un call centru  - reprezintă un avantaj;
    - Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu constituie un avantaj;
    - Disponibilitate de deplasare în Romania pentru perioada de formare (2 saptamani).

    In calitate de Asistent Administrativ Resurse Umane principalele tale misiuni vor fi:
    - Comunicarea prin telefon și prin e-mail cu reprezentatii agentiilor de recrutare din Franta;
    - Realizarea diverselor sarcini necesare pentru elaborarea contractelor individuale de munca;
    - Introducerea cererilor de contracte pentru magazine și platformele logistice în baza de date comună a tuturor angajaților din Franța.
    - Oferirea suportului tehnic pentru serviciile operationale (prelucrare si evidenta documente, alte servicii logistice);
    - Verificarea si actualizarea bazelor de date ale departamentului;
    - Intocmirea si transmiterea rapoartelor lunare cu privire la activitatile administrative catre superiorul ierarhic din Franta.

    Beneficii:
    - Formare la nivelul companiei;
    - Reale oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes;
    - Pachet salarial atractiv.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Carieră. Centrul de consultanță
    • Full Time
    • 18.07.2017
    • Full Time
    • 15.07.2017
    • Full Time
    • 19.06.2017