Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Asistent Administrativ

HR Consulting

76 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 21.04.2018

HR-Consulting – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Cerințe:

-      studii medii profesionale;
-      experiență de cel puțin 1 an în poziții similare;
-      sociabilitate, responsabilitate, cunoașterea și respectarea regulilor de etichetă în afaceri;
-      cunoaşterea limbilor română, rusă – avansat şi engleză mediu;
-      capacitate de autoorganizare și orientare către rezultat;

Responsabilități:
-      organizarea activității biroului;
-      cunoștințe de operare PC, buna stăpînire a programelor Microsoft Office (Word, Excel);
-      preluarea și distribuirea corespondenței și apelurilor telefonice;
-      realizarea lucrărilor de secretariat și a circulației documentelor;

Beneficii:
-      posibilitatea creșterii profesionale;
-      amplasarea oficiului în zona de centru a orașului;
-      lucru într-o organizație dinamică și internațională;
-      graficul de lucru: 8.30 – 17.30;
-      angajare oficială;

Dacă sunteți interesat/ă să lucrați într-o companie ce oferă soluții organizațiilor și angajaților pentru crearea unui mediu de lucru favorabil sunteți persoana potrivită.

Pentru a aplica la acest post, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; Vă rugăm să indicați codul postului vacant: AA

Telefon de contact: 022 876 557

Candidații ce corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 09.03.2018
  • Full Time
  • 06.04.2018
  • Full Time
  • 20.12.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat