locuri-de-munca

Asistent Administrativ

  • Veo Worldwide Services

    Mob. 079009929 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 1
    Vizualizări: 102
    Full Time
    Publicitate 27.06.2017 12 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Punem bazele unui noi proiect la sediul nostru din Chisinau!

    Iti plac provocarile, esti o persoana responsabila, cu atitudine pozitiva, proactiva, care isi doreste o prima experienta de munca intr-o companie multinationala ? Atunci, pe tine te cautam in calitate de Asistent administrativ!
    Noi iti oferim nu dar un job, ci si posibilitatea de a te dezvolta in cadrul companiei prin participarea la training-urile potrivite pentru a te pune in valoare si pentru a deveni un angajat de succes.

    Pentru reușită în această misiune este nevoie de:
    - Cunoasterea limbii franceze la nivel incepator spre mediu (A2-B1);
    -Experienta de munca anterioara (indiferent de domeniu) reprezinta un avantaj;
    -Disponibilitate de deplasare la Iasi pentru formarea de 1 luna.

    Candidatul ideal este:
    - Organizat si orientat spre solutii;
    - Rezistent la rutina si meticulos;
    - Capabil sa respecte deadline-urile indicate;
    - Deschis la nou, cu dorinta de dezvoltare profesionala;
    - Persoana de echipa;

    Principalele tale misiuni vor fi:
    - Introducerea in SAP a orelor de munca pentru angajatii de pe platformele clientului nostru din Franta;
    - Verificarea corespunderii orelor de munca (in total si per activitate) din fisa fiecarui angajat cu cele indicate in planning.
    - Identificarea anomaliilor de program si comunicarea acestora asistentilor administrativi de pe platforma;

    Beneficii:
    -Formare la nivelul companiei;
    -Reale oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes;
    -Pachet salarial atractiv.
    Asteptam CV-ul celor interesati pe adresa electronica: abivol@veoworldwide.ro

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 03.05.2017
    • Full Time
    • 12.05.2017
    • Full Time
    • 04.05.2017