locuri-de-munca

ASISTENT(A) COMERCIAL(A)

  • CSTC

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 146
    Full Time
    Publicitate 06.10.2017 2 luni în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    CSTC ofera un post vacant de munca : ASISTENT(A) COMERCIAL(A), cu posibilitate de avansare rapida în cariera profesionala.
    Cerinte vizavi de candidat(a) :
    • Studii în economie (de preferinta comert international, marketing, transport de marfuri) si/sau drept comercial. Sunt acceptati candidatii cu studii în economie sau management.
    • Experienta profesionala de minim 3-5 ani reprezinta un avantaj
    • Capacitati profesionale si experienta în negocieri comerciale
    • Cunostinte si experienta în corespondenta de afaceri
    • Cunoastinte foarte bune de limba româna: gramatica si exprimarea orala
    • Limbi straine : cunoasterea limbii franceze si engleze va constitui un avantaj
    Va oferim urmatoarele :
    • remunerare motivanta, premii diverse si avantaje materiale, salariul este negociabil, in dependenta de calitatile profesionale si experienta de munca
    • perfectarea documentelor de angajare conform legislatiei muncii RM
    • posibilitati de avansare rapida în cariera profesionala spre posturile: Manager, Responsabil Departament, Director Filiala
    Program de lucru: Timp complet 40 ore saptamînal.
    Candidatii ce corespund profilului cautat sunt rugati sa trimita CV si scrisoare de motivatie pe adresa: cstc.moldova@gmail.com
    Va rugam sa indicati în scrisoarea de motivatie obligatoriu urmatoarea referinta: Asistenta Comerciala/ Asistent Comercial
    Doar candidatii selectionati vor fi invitati la interviu. Postul de munca este obtinut prin concurs. Locul muncii: Chisinau
    Va multumim.
    Toate drepturile rezervate.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 28.11.2017

    HR CONSULTING
    • Full Time
    • 22.09.2017
    • Full Time
    • 28.09.2017