Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Analist producție informatica

Mobiasbanca

1433 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați

Banca Comercială „Mobiasbancă – Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs pentru postul de

Secţia Centrul Exploatare
Departamentul Tehnologii Informaționale

Misiune post: Administrare aplicație, acordare suport tehnic clienților băncii in utilizarea serviciului „deservirea la distanta prin intermediul aplicației Client – Banca”.

Responsabilităţi principale:

  • Administrarea aplicației Client-Banca (instalare versiuni, monitorizare funcționare).
  • Înregistrarea clienților noi abonați in aplicația Client - Banca.
  • Acordarea de consultanta si suport tehnic clienților abonați la serviciul Client - Banca.
  • Participarea la optimizarea/ dezvoltarea serviciului Client – Banca.
  • Teste/ implementare versiuni noi, aplicație Client - Banca.
  • Elaborare/ actualizare documentație.
  • Administrare alte aplicații bancare.

Experiența profesionala:

  • Studii superioare in domeniul IT.
  • Experienţa de minimum 1 an in domeniul IT si/sau bancar va fi un avantaj.
  • Cunoaştere/ experiența de programare va fi un avantaj.
  • Cunoaştere/ experiența de administrare SGBD Oracle va fi un avantaj.

Profilul candidatului:

  • Gândire analitica.
  • Abilităţi de comunicare, informare şi prezentare.
  • Abilităţi de lucru in echipa si individual.
  • Spirit de iniţiativă şi responsabilitate.
  • Cunoaşterea limbilor română, rusa, engleză.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV, indicând postul solicitat însoţit de o scrisoare de intenţie, la adresa: mun. Chişinău, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 81 a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md, fax. 54-19-74.

Informaţii suplimentare la tel.: 25-64-61, 25-63-37.

Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Model scrisoare de intenție puteți descarca de aici.

Mobiasbanca

Despre companie

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 13.08.2018
  • Full Time
  • 10.05.2017

SBC HR
  • Full Time
  • 22.05.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat