locuri-de-munca

Analist producție informatica

  • Mobiasbanca

    Mob. Tel/Fax. fax. 54-19-74, tel: 25 63 37, 25 64 61
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 358
    Full Time
    Job Nr. 30749 4 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    Mobiasbancă - Cel Mai Bun Angajator 2015

    Banca Comercială „Mobiasbancă – Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs pentru postul de

    Secţia Centrul Exploatare
    Departamentul Tehnologii Informaționale

    Misiune post: Administrare aplicație, acordare suport tehnic clienților băncii in utilizarea serviciului „deservirea la distanta prin intermediul aplicației Client – Banca”.

    Responsabilităţi principale:

    • Administrarea aplicației Client-Banca (instalare versiuni, monitorizare funcționare).
    • Înregistrarea clienților noi abonați in aplicația Client - Banca.
    • Acordarea de consultanta si suport tehnic clienților abonați la serviciul Client - Banca.
    • Participarea la optimizarea/ dezvoltarea serviciului Client – Banca.
    • Teste/ implementare versiuni noi, aplicație Client - Banca.
    • Elaborare/ actualizare documentație.
    • Administrare alte aplicații bancare.

    Experiența profesionala:

    • Studii superioare in domeniul IT.
    • Experienţa de minimum 1 an in domeniul IT si/sau bancar va fi un avantaj.
    • Cunoaştere/ experiența de programare va fi un avantaj.
    • Cunoaştere/ experiența de administrare SGBD Oracle va fi un avantaj.

    Profilul candidatului:

    • Gândire analitica.
    • Abilităţi de comunicare, informare şi prezentare.
    • Abilităţi de lucru in echipa si individual.
    • Spirit de iniţiativă şi responsabilitate.
    • Cunoaşterea limbilor română, rusa, engleză.

    Persoanele interesate sunt invitate să depună CV, indicând postul solicitat însoţit de o scrisoare de intenţie, la adresa: mun. Chişinău, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 81 a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md, fax. 54-19-74.

    Informaţii suplimentare la tel.: 25-64-61, 25-63-37.

    Vor fi contactate doar persoanele selectate.

    Model scrisoare de intenție puteți descarca de aici.

    Despre companie:

    "Mobiasbancă" este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursul activităţii sale. Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor individuali.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 13.03.2017
    • Full Time
    • 17.02.2017
    • Full Time
    • 06.05.2016