locuri-de-munca

Analist FORMARE

  • Mobiasbanca

    Mob. Tel/Fax. 0 22 812 461, fax. 54-19-74
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 391
    Full Time
    Job Nr. 33726 8 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    BC „Mobiasbancă - Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs pentru pos vacant
    Suntem in căutarea unei persoane, creative cu spirit de inițiativă si entuziasm pentru poziția de:

    Misiune post: Organizarea activităţilor de formare pentru angajaţii Băncii

    Responsabilităţi principale:

    • Gestionarea si dezvoltarea platformei locale de eLearning;
    • Asigurarea suportului logistic pentru  cursurile de formare profesionala;
    • Preluarea şi animarea cursurilor de formare profesionala in conformitate cu Planul de formare;
    • Evaluarea calităţii sesiunilor de formare;

    Cerinţe:

    • Studii superioare finisate;
    • Experienta in livrarea de traininguri & cunoasterea tehnicilor de animare.
    • Experienta in domeniul financiar bancar va constitui un avantaj;
    • Cunoaşterea fluienta a limbilor romana,  engleze si ruse;
    • Cunoasterea MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook);
    • Cunoasterea limbajului HTML la nivel basic, va constitui un avantaj;

          Profilul candidatului:

    • Abilităţi înalte de comunicare - scrisă şi verbală;
    • Capacitate de organizare şi stabilire a priorităților;
    • Atitudine proactivă;
    • Orientare spre rezultat.

    Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul, însoţit de o scrisoare de intenţie la adresa: mun. Chişinău, bd. Stefan cel Mare şi Sfânt 81a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md

    fax. 54-19-74, tel. 0 22 812 461

    Vor fi contactate doar persoanele selectate.

    Model scrisoare de intentie puteti descarca de aici.

    Despre companie:

    "Mobiasbancă" este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursul activităţii sale. Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor individuali.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 21.09.2017
    • Full Time
    • 16.05.2017
    • Full Time