Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

AMBALATOR MANUAL

PPT

269 vizualizări
La acest job au aplicat: 1 candidați
Data publicării: 26.10.2018

Compania "PREȚURI PENTRU TINE" SRL angajează muncitori la depozitul central situat pe strada Munceşti 799/8A.

Responsabilităţi:

Participarea la descărcarea mărfii;

Aranjarea mărfii pe coduri si la poziţiile corespunzătoare;

Etichetarea mărfii.

Cerinţe

Tineri si energici ( baieti ):

Dorinţă şi capacitate de a munci şi a învăţa;

Onestitate, responsabilitate, punctualitate;

Abilitate de a lucra în condiţii de stres;

Nu este obligatorie experienţa anterioară de lucru.

Se oferă

Salariu competitiv (5000 lei );

Pachet social întreg;

Lucru într-o echipă tînară şi prietenoasă;

Oportunitate de dezvoltare profesională şi de creştere în carieră.

Persoanele care sunt interesate sunt rugate să sune la numărul de telefon indicat mai jos.

Stanislav: 078883916

HR 078881302

  • Studii: Fără studii
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: 5000 - 6000 lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Part Time
  • 26.10.2018
  • Part Time
  • 13.08.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat